Seksualność… jak pomóc dzieciom i młodzieży?

Zapraszamy na spotkanie dla rodziców dotyczących seksualności dzieci i młodzieży. Poruszana będzie następująca tematyka:
– Rodzicielskie wyzwania okresu dorastania,
– Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie?
– Jak radzić sobie z problemem pornografii u dzieci?

Spotkanie poprowadzi Karolina Hołownia z Fundacji Warto.
Koszt udziału w spotkaniu: 20 zł.
Termin: 25 maja, godz.10:00 – 13:00 (z przerwą kawową)
Miejsce: Centrum Chrześcijańskie w Kole, ul.Niezłomnych 5

KONIECZNA REJESTRACJA, KLIKNIJ

Od godz.14:30 spotkanie dla młodzieży. Jeśli chcesz by Twoje dziecko wzięło w nim udział, wypełnij odpowiednie miejsca w formularzu.

Karolina Hołownia
pedagog, edukator seksualny, doradca seksuologiczny. Zawodowo prowadzi zajęcia dla młodzieży w tematyce seksualności człowieka i relacji miłości, uczy rodziców i nauczycieli, jak nie bać się tego tematu w relacji z podopiecznymi, a dodatkowo prowadzi także poradnictwo indywidualne. W życiu prywatnym, żona cudownego męża i matka dwóch wspaniałych córek.

Fundacja Warto powstała z myślą o młodzieży, ale nie tylko. Oprócz działań kierowanych do nastolatków, naszym celem jest także wpieranie rodziców i nauczycieli, szczególnie w tematach związanych z nastoletnią miłością i seksem. Naszym pragnieniem jest widzieć młodzież świadomą swojej wartości i godności, młodzież uświadomioną w temacie relacji, miłości i seksu, która wykorzystuje pełnię swojego potencjału i doszukuje się prawdy pod przykrywką atrakcyjności.