Żyć jak Jezus – Brian Hayes, 5-7 kwietnia

Na czym skupiony był Jezus w czasie swojej ziemskiej służby?
Czy nasze życie wygląda podobnie?
Czy skupiamy się na tych samych priorytetach, jakie miał Jezus?

ŻYĆ JAK JEZUS – PRIORYTETY JEZUSA to temat główny konferencji, na której mówcą będzie Brian Hayes. Życie poświęcone Bożemu Królestwu, dziesiątki lat nauczania Słowa Bożego, służba dla wielu kościołów i ich przywódców sprawiły, że Brian jest znanym i cenionym kaznodzieją.
Od lat wraz z zespołem organizuje w Polsce „Szkołę Serca Ojca”, podczas której setki ludzi doświadczyły duchowej przemiany.

PLAN KONFERENCJI:
piątek, 5 kwietnia
18:00 – Sesja I

sobota, 6 kwietnia
10:00 – 14:00 – Sesje II + III (z przerwą kawową)
14:00 – 17:00 – Przerwa obiadowa
17:00 – Sesja IV + modlitwa, indywidualna posługa

niedziela, 7 kwietnia
11:00 – nabożeństwo z udziałem gościa

KOSZT:
– będziemy zbierać dobrowolną ofiarę na pokrycie kosztów konferencji

INNE:
– noclegi we własny zakresie: Hotel SARA, Hotel MAZUREK; możemy też zaoferować miejsce w budynku kościoła (własny śpiwór, materac; dostęp do łazienki i kuchni, cena 10 zł)
– obiady: w pobliżu miejsca spotkań można skorzystać z dobrych barów lub restauracji

KONIECZNA REJESTRACJA:
REJESTRACJA

Zapraszamy! Wierzymy, że to będzie niezwykły czas, kiedy Bóg będzie mówić do nas i prowadzić nas krok dalej w naszej relacji z Nim i służbie dla Jego Królestwa.