Wystarczająco Dobre Małżeństwo

Kiedy jest ten właściwy czas, żeby uczyć się, jak być dobrze razem?
Właśnie mija 25 lat naszego małżeństwa i nadal nie straciliśmy ochoty, żeby poznawać siebie nawzajem i szukać inspiracji, by nasz związek nie tracił atrakcyjności.
Prawdopodobnie tak, jak i Wy przeżywaliśmy w małżeństwie chwile uniesień, szczęścia, ale też rozczarowań i zawodu. Uczyliśmy się i nadal to robimy, jak dzielić się ze sobą miłością, przechodzić przez kolejne okresy życia i wspólnie pokonywać przeciwności. Kiedy w 1993 roku wypowiadaliśmy słowa przysięgi, to gdzieś z tyłu głowy mieliśmy marzenia o idealnym małżeństwie. Nie obniżamy naszych oczekiwań, ale wiemy dziś, że jest fajnie, kiedy jesteśmy wystarczająco dobrym małżeństwem z całym jego pięknem i mnóstwem naszych wad.
Chcemy Was zaprosić na regularne, comiesięczne spotkania dla par oraz dla tych, co małżeństwie marzą. W dobrej atmosferze, przy kawie, herbatce możemy razem inspirować się do pójścia dalej w naszych relacjach.
Podzielimy się z Wami nie tylko naszym doświadczeniem, ale też wiedzą, którą zdobyliśmy podczas studiów w Szkole Poradnictwa i Terapii Małżeństw. Będziemy też zapraszać na nie gości, specjalistów w ważnych tematach.
Spotkania są dla wszystkich – śmiało zapraszajcie swoich znajomych, wierzymy, że każdy będzie na nich czuć się bezpiecznie i otrzyma sporą zachętę.
Pierwsze już w sobotę, 28 lipca o godz.17:00 w Centrum Chrześcijańskim w Kole, ul.Niezłomnych 5.
Oczekujemy małżeństw na każdym etapie: od początkujących, po bardzo doświadczonych, a także tych, co dopiero stoją przed decyzją o związku lub po prostu o nim marzą.
Prosimy dajcie nam znać, czy będziecie. Najprościej przez formularz, który znajdziecie tu:
FORMULARZ

Zapraszamy!
Joanna i Julian Bałdykowie